Spotkanie 15.XI.2019

11

październik2019

Spotkanie 15.XI.2019

Odzieżowa marka LAVARD

07

październik2019

Odzieżowa marka LAVARD

Najwyższa jakość produktów. Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o doskonałej jakości włoskie tkaniny oraz światowe trendy w modzie i wysokim krawiectwie. To świadomość rynku i najwyższe standardy zarządzania marką LAVARD sprawiają, że jej oferta trafia w gusta wyrafinowanego odbiorcy. Dom Handlowy Ż ukowo ul. Gdańska 38 (przy górnym rondzie). http://gs-zukowo.pl/domhandlowy/oferta/

02

październik2019

PROMOCJA W SKLEPIE WESTA WAŻNA DO 31.10.2019r

Lodówko-zamrażarka Beko 1299 zł Kanapa Milano 1099 zł Komoda Sonoma 299 zł
Obuwie

20

wrzesień2019

Obuwie

Ceny promocyjne

27

lipiec2019

Ceny promocyjne

Zapraszamy Państwa na I PIĘTRO Domu Handlowego w Żukowie, gdzie mamy przygotowaną ofertę wybranych towarów w posezonowych niższych cenach. Również taniej oferujemy niektóre okrycia marki LAVARD.
Baza obrotu Rolnego oferuje - Sól kąpielową 0,8kg.

26

lipiec2019

Baza obrotu Rolnego oferuje - Sól kąpielową 0,8kg.

lawenda  , magnezowo-potasowa , mleko i miód , poziomka  , zielona herbata tel. 58 6818-257 tel. 58 6818-709

23

lipiec2019

Wynajmę

HIT TYTANOWY 2019

26

czerwiec2019

HIT TYTANOWY 2019

18 czerwca 2019 roku na Zamku w Gniewie odbyła się Gala Gospodarczo-Samorządowy HIT 2019 Regionów Kujowsko-Pomorskiego i Pomorskiego. Akt nadania i statuetkę TYTANOWY HIT 2019 PRODUKT ROKU - za walory smakowo-jakościowe Szynki Prezesa, Szynki Chłopskiej, Pasztetu Pieczonego dla Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żukowie odebrał Prezes Zarządu Mieczysław Woźniak.  GRATULACJE
Meble Systemowe

06

czerwiec2019

Meble Systemowe

SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI 2018r.

19

październik2018

SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI 2018r.

Już długą tradycję mają organizowane przez zarząd coroczne spotkania pracowników emerytowanych spółdzielni. 17 października 2018 Prezes zarządu Mieczysław Woźniak powitał przybyłych na kolejne spotkanie. Poinformował o osiągnięciach spółdzielni, o planach i zaznaczył również wkład w rozwój spółdzielni wszystkich zebranych. Potem przy poczęstunku był czas na wspomnienia. Henryka Belka i Justyna Wydrowska - organizatorki tej miłej biesiadki otrzymały od naszych szanownych emerytów piękne kwiaty. Podziękowaniem były ich szczere uśmiechy. DO ZOBACZENIA ZA ROK.  
Dożynki Powiatu Kartuskiego

05

wrzesień2018

Dożynki Powiatu Kartuskiego

2 września 2018 r w Żukowie odbyły się Dożynki Powiatu Kartuskiego. Mieliśmy zaszczyt zaprezentować nasze "Wyroby Żukowskie" na stoisku dożynkowym Miasta i Gminy Żukowo. Zainteresowanie ich walorami naprawdę nam imponowało. Rozmawialiśmy o wyrobach żukowskich z Marszałkiem Województwa Pomorskiego Mieczysławem Strukiem, a Prezes naszej Spółdzielni poczęstował wędliną Księdza Biskupa Wiesława Szlachetkę i dłuższą chwilę rozmawiali o jej zapachu i smaku. Tak świętowaliśmy na Dożynkach Powiatu Kartuskiego 2018. Początkiem dobrej mąki jest ciężka praca rolników, teraz zebrane zboża trafią w "ręce" młynarzy, a niebawem w ręce naszych piekarzy, no i pachnący chleb do naszych Klientów. SMACZNEGO !!!
HIT 2018

22

czerwiec2018

HIT 2018

W dniu 20 czerwca 2018 na Zamku w Gniewie odbyła sie gala wręczenia nadanych przez Konwent Powiatów Województw Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego Gospodarczo-Samorządowych Tytułów HIT 2018. Podczas tej Gali wyjątkową nagrodę - AMBASADOR projektu GOSPODARCZO-SAMORZĄDOWEGO HIT 2018 otrzymał Mieczysław Woźniak Prezes Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żukowie. JESTEŚMY DUMNI Z TAKIEJ OCENY!  
Nawozy Ogrodnicze

23

marzec2018

Nawozy Ogrodnicze

FIRMY LUVENA - SŁONECZNE OGRODY Zapraszamy na zakładkę Obrotu Rolnego
Dożynki powiatu kartuskiego Stężyca 2017

05

wrzesień2017

Dożynki powiatu kartuskiego Stężyca 2017

FOTORELACJA Z DOŻYNEK POWIATU KARTUSKIEGO KTÓRE ODBYŁY SIĘ 3 WRZEŚNIA 2017 W GMINIE STĘŻYCA. NASZA SPÓŁDZIELNIA PO RAZ KOLEJNY MIAŁA ZASZCZYT BRAĆ UDZIAŁ W OBCHODACH TEGO ROLNICZEGO ŚWIĘTA PLONÓW Z WŁODARZAMI MIASTA I GMINY ŻUKOWO. ROLNIKOM DZIĘKUJEMY ZA TRUD PRZY ŻNIWACH, A TERAZ NASZA KOLEJ - PIEC DOBRE PIECZYWO Z ICH ZBIORÓW. SMACZNEGO WSZYSTKIM KONSUMENTOM WYROBÓW ŻUKOWSKICH
XXII Święta Chleba na Jarmarku św. Dominika

31

lipiec2017

XXII Święta Chleba na Jarmarku św. Dominika

Fotorelacja z wczorajszego XXII Święta Chleba na Jarmarku św. Dominika. Święto rozpoczęło się mszą świętą w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Po mszy świętujący udali się na Długi Targ do swoich stoisk wystawienniczych, gdzie na scenie i w jej okolicach były konkursy, muzyka i spotkania.  Dziękujemy Samkoszom naszego pieczywa, którzy mimo plażowej pogody odwiedzili nas - i było miło z Wami się spotkać, i z bracią piekarzy i cukierników. Zapraszamy do sklepów z naszym pieczywem.
Dyplom "Produkt Najyższej Jakości"

02

grudzień2016

Dyplom "Produkt Najyższej Jakości"

Pragniemy poinformować, że w dn. 01.12.2016 r. odebraliśmy Dyplom "Produkt Najyższej Jakości" w Konkursie pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jesień 2016 za Pasztet Żukowskii Kiełbasę Geesowską Cienką Kruchą. Dyplom odbierali: wiceprezes Jerzy Blok i kierownik masarni Tadeusz Pupacz.
SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI 2016r.

27

październik2016

SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI 2016r.

W Spółdzielni jest tradycją, że co roku jest organizowane spotkanie dla emerytowanych pracowników. 26 października 2016 miało miejsce kolejne - a przy poczęstunku, rozmów i wspomnień było mnóstwo. Na pożegnanie przygotowano pakuneczki ze smakowitymi "wyrobami żukowskimi" w masarni i piekarni. Zapraszamy do foto albumu.     Jerzy Blok
Kiełbasa Geesowska krucha

10

czerwiec2016

Kiełbasa Geesowska krucha

"Jest produktem z wysoko gatunkowego mięsa wieprzowego. Należy do grupy parzono-wędzonych w osłonce naturalnej wieprzowej. O konsystencji zwięzłej ale kruchej z dodatkiem  przypraw naturalnych , które zbogacają jej niepowtarzalny smak i zapach. Polecana do kanapek , na gorąco, a także na grilla."
Szanowni Smakosze Wyrobów Żukowskich!

17

maj2016

Szanowni Smakosze Wyrobów Żukowskich!

Pragniemy oficjalnie poinformować, że po okresie prób wypiekowych, produkujemy i rozwijamy dostawydo sieci delikatesowych i dobrych sklepów spożywczych CHLEBA ŚW. ANTONIEGO. Jest to ciemny żytni chleb wyprowadzony (przygotowanie ciasta) bez dodatku mąki pszennej i drożdży. Zawiera poza mąką żytnią, wodą i solą, ziarna i nasiona: słonecznika, owsa, sezamu, lnu, kaszy gryczanej i soji. I uwaga! Ciemny kolor nie jest nadawany przez dodawanie karmelu czy innych syntetycznych substancji, ale przez prażenie mąki. Zapraszamy i życzymy smacznego!
SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI 2015r.

27

październik2015

SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI 2015r.

Dnia 22.10.2015 ? już tradycyjnie - odbyło się kolejne miłe spotkanie z Pracownikami Emerytami naszej Spółdzielni. W nadzwyczajnie miłej atmosferze rozmawiano o aktualnych dziejach i z sentymentem wspominano dawne czasy. A na pożegnanie były życzenia zdrowia i pomyślności oraz słowa ? ? z niecierpliwością czekamy do następnego spotkania?. Wszystkim przybyłym jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie.

17

lipiec2015

GMINNA SPÓŁDZIELNIA ZATRUDNI SPRZEDAWCĘ

GMINNA SPÓŁDZIELNIA  ,,SAMOPOMOC CHŁOPSKA''W ŻUKOWIE ZATRUDNI SPRZEDAWCĘ DO SKLEPU SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWEGO  W ŻUKOWIE . WIADOMOŚĆ  W BIURZE SPÓŁDZIELNI  W ŻUKOWIE UL.GDAŃSKA 38  TEL.58 6818551 LUB 697910002
,,IRYDOWY HIT 2015'' la Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska'' w Żukowie.

10

lipiec2015

,,IRYDOWY HIT 2015'' la Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska'' w Żukowie.

Na pięknym zamku w Gniewie 23 czerwca 2015 r. wystrzałem z armaty i rozbrzmieniem fanfar rozpoczęto galę wręczenia laureatom aktów nadania i statuetek Konkursu Gospodarczo-Samorządowego HIT Pomorza 2015 . Za modelowe zarządzanie Gminną Spółdzielnią ?Samopomoc Chłopska? w Żukowie, budowanie silnej pozycji w branży piekarniczej i masarskiej oraz działania w oparciu o zasady etyki w biznesie - Iry...dowy HIT 2015 z aktem nadania odebrali Mieczysław Woźniak ? prezes żukowskiej spółdzielni i Jerzy Blok ? wiceprezes. Spółdzielcy z Żukowa są wielokrotnym laureatem tego konkursu, który ocenia firmy, urzędy, instytucje i stowarzyszenia od 20 lat. Organizatorem, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, jest Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów przy wsparciu Starostów Województwa Pomorskiego i Związku Gmin Pomorskich, których przedstawiciele wchodzą w skład kapituły wizytującej i oceniającej zgłoszone podmioty. Spółdzielnia, dzięki wprowadzaniu nowoczesnych metody zarządzania i wykorzystania doświadczenia i pomysłowości pracowników jest stabilnym gospodarczo i ekonomicznie podmiotem gospodarczym. Współpracując z producentami rolnymi Gminy Żukowo i gmin ościennych wykorzystuje możliwości rynkowe i konsekwentnie w sposób zrównoważony rozwija swoje możliwości w przetwórstwie mięsnym i produkcji pieczywa. Te cechy i efekty dostrzegli członkowie Kapituły przyznając ten tytuł.
PIERWSZY DLA FIRMY Z POMORZA

30

czerwiec2015

PIERWSZY DLA FIRMY Z POMORZA

Certyfikat Systemu "Jakość Tradycja". W dn 23 czerwca 2015 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie certyfikat wręczyli nam Izabella Byszewska - Prezes Zarządu i Jan Lisicki - Przewodniczący Rady z Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie. System "JAKOŚĆ TRADYCJA" wyróżnia produkty żywnościowe wysokiej jakości. Znak "Jakość Tradycja" jest znakiem zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym z numerem Z-307821 i chroniony zgodnie z prawem własności przemysłowej jako znak wspólny gwarancyjny. Do systemu są przyjmowane wyłącznie produkty wysokiej jakości wynikającej z ich tradycyjnego charakteru, posiadające szczególną jakość i reputację. Zapraszamy po wyróżniony Chleb do trójmiejskich sklepów ?Piotr i Paweł?, ?Alma? , ?E.Leclerc? i innych dobrych sklepów Trójmiasta i regionu oraz do wszystkich sklepów Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żukowie.
Nasz udział w XXIV Pomorskich Targach Rolno-Przemysłowych w Lubaniu.

12

czerwiec2015

Nasz udział w XXIV Pomorskich Targach Rolno-Przemysłowych w Lubaniu.

Puchar za "Najpiękniejsze stoisko targowe" z rąk wiceministra rolnictwa i rozwoju wsi dr. Kazimierza Plockie odebrał prezes żukowskiej spółdzielni Mieczysław Woźniak.
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI

15

maj2015

CERTYFIKAT ZGODNOŚCI

CHLEB ŻYTNI TRADYCYJNY  otrzymał Certyfikat zgodności procesu produkcji i produktu w programie "JAKOŚĆ I TRADYCJA" z wymaganiami zarejestrowanej specyfikacji na podstawie wniosku złożonego do Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, która zgodnie z decyzją Urzędu Patentowego RP Nr Z-307921 z dnia 9 października 2006 roku uzyskała prawo ochronne na wspólny znak "Jakość i Tradycja". THE DECLARED OPERATOR HAS SUBMITTED HIS ACTIVITIES UNDER CONTROL AND MEETS THE REQUIREMENTS LAID DOWN IN PRODUCT SPECIFICATION REGISTERED IN POLISCH HIGH QUALITY FOOD PROGRAM "JAKOŚĆ TRADYCJA".
CERTYFIKAT ISO

04

marzec2015

CERTYFIKAT ISO

24 listopada 2014r. Polski Rejestr Statków nadał..........
SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI

04

listopad2014

SPOTKANIE EMERYTÓW SPÓŁDZIELNI

DNIA 21.10.2014....
GORĄCY WRZESIEŃ

04

wrzesień2014

GORĄCY WRZESIEŃ

DLA NASZEJ SPÓŁDZIELNI....
PLATYNOWY HIT 2014

25

sierpień2014

PLATYNOWY HIT 2014

Kolejny raz...
CZERWCOWE TARGI

27

maj2014

CZERWCOWE TARGI

JUŻ OD 1 CZERWCA......
MELONER W ŻUKOWIE

09

maj2014

MELONER W ŻUKOWIE

Szanowni Państwo.....
KWIETNIOWE TARGI

03

kwiecień2014

KWIETNIOWE TARGI

JUŻ NIEBAWEM.......
NOWE MENU W BARZE BISTRO

17

grudzień2013

NOWE MENU W BARZE BISTRO

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO BARU.......
SMAKOSZ 2013

25

październik2013

SMAKOSZ 2013

NAJLEPSZA PIEKARNIA.....
JESIENNE TARGI

06

wrzesień2013

JESIENNE TARGI

Już w najbliższy weekend.....
Gminna Spółdzielnia w Żukowie wydzierżawi

19

sierpień2013

Gminna Spółdzielnia w Żukowie wydzierżawi

Gminna Spółdzielnia w Żukowie.......
NASZE STOISKO NA TARGACH

15

kwiecień2013

NASZE STOISKO NA TARGACH

JUŻ NIEBAWEM NASZE STOISKO.........
JARMARK WIELKANOCNY

11

marzec2013

JARMARK WIELKANOCNY

W centrum handlowym......
JARMARK BOŻONARODZENIOWY

26

listopad2012

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Jarmark Bożonarodzeniowy w centrum.......
LOKALE DO WYNAJĘCIA

12

listopad2012

LOKALE DO WYNAJĘCIA

Gminna Spółdzielnia w Żukowie posiada....
HIT XV JESIENI KASZUBSKIEJ w LUBANIU

22

październik2012

HIT XV JESIENI KASZUBSKIEJ w LUBANIU

Kiełbasa Przodkowska Krucha Hit Targów.....
DOŻYNKI POWIATOWE

03

wrzesień2012

DOŻYNKI POWIATOWE

Dożynki Powiatowe Kartuzy 02.09.2012.....
WRZEŚNIOWE TARGI

03

wrzesień2012

WRZEŚNIOWE TARGI

Pracowity wrzesień.....
JARMARK DOMINIKAŃSKI

18

lipiec2012

JARMARK DOMINIKAŃSKI

28.07 - 19.08.2012 r.
XIX ŻUŁAWSKIE TARGI ROLNE

14

czerwiec2012

XIX ŻUŁAWSKIE TARGI ROLNE

16 - 17 CZERWCA STARE POLE
RUBINOWY HIT 2012

12

czerwiec2012

RUBINOWY HIT 2012

Akt nadania tytułu rubinowy hit 2012...
NASZE BAZY OBROTU ROLNEGO OFERUJĄ

12

czerwiec2012

NASZE BAZY OBROTU ROLNEGO OFERUJĄ

Sprzedaż hurtowa soli...
LUBAŃ 02 - 03.06.2012

28

maj2012

LUBAŃ 02 - 03.06.2012

IMPREZY TARGOWE
Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny

23

kwiecień2011

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny do stoiska na Gdańskim Manhattanie na poziomie "0" Stoisko czynne w dniach 01 - 23.04.2011 w godzinach 10.00 - 18.00
BALTPIEK 2011

18

luty2011

BALTPIEK 2011

W dniach 16-18 lutego 2011 r. odbyły  się w Gdańsku już po raz 14. Targi Piekarstwa, Cukiernictwa i Lodziarstwa BALTPIEK. W tym samym terminie odbyły  się 16. Targi Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii i Sklepów GASTROEXPO , a także 6. Targi Wyposażenia Hoteli CIEPŁY BAŁTYK .
XIII Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu

29

wrzesień2010

XIII Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu

Pomimo niesprzyjającej pogody tegoroczną XIII Kaszubską Jesień Rolniczą w Lubaniu odwiedziło kilkanaście tysięcy osób. W drugi dzień Targów odbyły się Samorządowo-Diecezjalne Dożynki Województwa Pomorskiego. Pośród licznych konkursów, które się odbywały nasza Spółdzielnia otrzymała wyróżnienie za najlepsze stoisko targów.Za wyróżnienie serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne wiosenne Targi do Lubania
Nowość - CIABATTA

29

wrzesień2010

Nowość - CIABATTA

Bułki Ciabatta (pieczywo pszenne - włoskie), nawiązują do pieczywa śródziemnomorskiego, wyróżniają się, kształtem, (podłużne, kopulaste, naturalnie niezbyt regularne), barwą od słomianej do złotej, smakiem jak i strukturą miękiszu (bardzo duże pory). Ze względu na swoją wielkość i lekkość – szczególnie polecane są na kanapki.
Rubinowy Hit 2010

25

czerwiec2010

Rubinowy Hit 2010

Kapituła pod przewodnictwem Starosty Kartuskiego Pani Janiny Kwiecień przyznała naszej Spółdzielni tytuł Rubinowy Hit 2010 za utrzymanie najwyższych standardów jakościowych i smakowych w zakresie produkcji palety znakomitych wyrobów wędliniarskich i produkcji piekarniczej.
Targi Rolno - Przemysłowe Lubań czerwiec 2010

20

czerwiec2010

Targi Rolno - Przemysłowe Lubań czerwiec 2010

W miniony weekend jak co roku odbyły się  targi Rolno - Przemysłowe w Lubaniu. Największa w powiecie kościerskim impreza wystawowa zgromadziła dziesiątki tysięcy ludzi. Na polach targowych wśród setek wystawców zaprezentowała się również nasza Spółdzielnia.
Hit Targów 2010

10

czerwiec2010

Hit Targów 2010

Hit Targów 2010 w kategorii produkt spożywczy dla Pomorskiej Grupy Spółdzielczej za "Chleb Pomorski"
Baltpiek 2010

18

luty2010

Baltpiek 2010

Dyplom za najatrakcyjniejszą aranżację gabloty w kategorii wyrób piekarski
Hit 2009

07

luty2010

Hit 2009

Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

14

lipiec2009

Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Unowocześnianie systemu magazynowania, transportowania i dozowania mąki oraz technologi produkcji chleba w Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żukowie

01

lipiec2009

Jest w nas wciąż wola zmieniania Spółdzielni

Jest w nas wciąż wola  zmieniania Spółdzielni i w drodze do sukcesów gospodarczych  kierujemy się dwiema rzeczami: dobra strategią, pozwalającą wykorzystać możliwości jakie daje sytuacja rynkowa oraz konsekwentna i rozsądna jej egzekucja z modyfikacjami wynikającymi ze słuchania innych.
ŻWYNOŚĆ Z POMORZA

18

marzec2009

ŻWYNOŚĆ Z POMORZA

Taką właśnie markę chcą stworzyć przedsiębiorcy z woj. pomorskiego, którzy 18 marca br. zawiązali w tym celu stowarzyszenie. Reprezentowane przez nich firmy mają jednocześnie tworzyć klaster, który pozwoli skoordynować współpracę producentów żywności (w tym surowców), dystrybutorów, firm gastronomicznych i reklamowych, placówek naukowo-badawczych, edukacyjnych, organizatorów targów, mediów i wykorzystać efekt synergii. Inicjatywie patronuje urząd marszałkowski woj. pomorskiego. Współuczestnikami przedsięwzięcia są także Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową oraz Oliwska Grupa Konsultingowa.

28

luty2009

System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 9001:2000 ISO 22000:2005

W Spółdzielczej Piekarni odbył się audit prowadzony przez Biuro Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków w Gdańsku. Zaświadcza on iż System Zarządzania Jakością oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności jest zgodny z normą ISO 9001:2000 ISO 22000:2005
Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu

16

wrzesień2008

Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu

Już po raz XI odbyła się Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu. Jak co roku Spółdzielnia zaprezentowała się na wędliniarsko - piekarniczym stoisku. Nasz wyrób "Szynka Babuni" otrzymał tytuł Hit Targów w kategorii produkt spożywczy.
Chleb Raduński na Jarmarku Dominikańskim

17

sierpień2008

Chleb Raduński na Jarmarku Dominikańskim

Po raz kolejny na Jarmarku Dominikańskim piekarze i cukiernicy mieli swoje święto - Święto Chleba. Dzień nawiązujący do tradycji chleba i piekarnictwa prezentuje kunszt mistrzów fachu piekarniczego i cukierniczego z całej Polski. Chleb Raduński z piekarni żukowskiej podbił smakiem jury składające się z niezależnych odwiedzających klientów , które przyznało mu wyróżnienie. Dziękujemy odwiedzającym za uznanie dla naszych piekarzy.
Kryształowy HIT 2008

24

czerwiec2008

Kryształowy HIT 2008

Konwent starostów województwa pomorskiego, pomorskie stowarzyszenie gmin wiejskich oraz agencja promocyjna "Punkt S" przyznały naszej Spółdzielni  tytuł Kryształowy HIT 2008 za model działalności gospodarczej i udział w życiu lokalnej społeczności.
Jarmark Spółdzielczy

22

czerwiec2008

Jarmark Spółdzielczy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w sobotę i niedzielę (21 i 22 czerwca 2008) odbyło się w Warszawie, na Nowym Świecie spółdzielcze święto handlowe - Jarmark Spółdzielczy. Swoje wyroby zaprezentowało 40 spółdzielni, wystąpiły również spółdzielcze zespoły artystyczne oraz artyści Teatru Wielkiego i Opery kameralnej w Łodzi. Krajowa Rada Spółdzielcza i redakcja magazynu "Tęcza Polska" przyznała naszemu Prezesowi honorowy tytuł Samorządowiec - Spółdzielca
Targi Lubań 2008

08

czerwiec2008

Targi Lubań 2008

Już po raz XVII raz odbyły się Targi Rolno - Przemysłowe w Lubaniu. Targi które corocznie cieszą się większą liczbą odwiedzających odbywały się w dniach 7-8.06.2008 Wśród wystawców zwierząt, maszyn rolniczych, kwiatów i drzewek po raz kolejny zaprezentowała się nasza Spółdzielnia. Miło nam poinformować, iż Masarnia GS została wyróżniona dyplomem za "pasztet domowy pieczony". Wyrób produkowany w technologi tradycyjnej opartej na starych domowych recepturach.
Targi Rolno-Spożywcze "Gruene Woche"

23

styczeń2007

Targi Rolno-Spożywcze "Gruene Woche"

W dniach 13-22 stycznia br. Nasza Spółdzielnia brała udział w Międzynarodowych     Targach Rolno-Spożywczych "Gruene Woche" w Berlinie, które należą do największych     targów w Europie.
Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego Polagra-Food 2006

20

wrzesień2006

Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego Polagra-Food 2006

W dniach 16-20 września w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego Polagra-Food 2006.
Delikatesy 2006

11

maj2006

Delikatesy 2006

Międzynarodowe Targi Gdańskie w dniach 9-11.05.2006 zorganizowały targi spożywcze DELIKATESY 2006
Medal MERCURIUS GEDANENSIS

02

kwiecień2006

Medal MERCURIUS GEDANENSIS

Po raz trzeci braliśmy udział w organizowanych w dniach 31marca do 02 kwietnia 2006r. przez Międzynarodowe Targi Gdańskie IX Targach Piekarstwa, Cukiernictwa i Lodziarstwa BALTPIEK.
Gazele biznesu 2005

06

grudzień2005

Gazele biznesu 2005

Po raz kolejny redakcja tygodnika Puls Biznesu potwierdziła przynależność GS "SCh" do elitarnego klubu Gazel Biznesu, jako najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.
Polagra - Food 2005

23

wrzesień2005

Polagra - Food 2005

Podczas Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego Polagra - Food 2005, które się odbyły w dniach 20-23 wrześenia kiełbasa Raduńska zdobyła II miejsce w kategorii wędliny drobiowe. Jest to już kolejne wyróżnienie dla kiełbasy Raduńskiej.
III nagroda "Nasze kulinarne dziedzictwo"

16

wrzesień2005

III nagroda "Nasze kulinarne dziedzictwo"

Podczas V edycji konkursu "Nasze kulinarne dziedzictwo" ogłoszonym przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego "krwawa żukowska" zdobyła III nagrodę.
Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Bezpieczeństwa Żywnościowego (HACCP)

30

czerwiec2005

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Bezpieczeństwa Żywnościowego (HACCP)

30 czerwca 2005r. Polski Rejestr Statków nadał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Bezpieczeństwa Żywnościowego (HACCP) ISO 9001:2000, DS 3027 E:2002 dla Piekarni GS.
Hit Pomorza 2005

19

czerwiec2005

Hit Pomorza 2005

W zorganizowanym przez Starostów Województwa Pomorskiego oraz Agencję Promocyjną PUNKT S konkursie "Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza" Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" uzyskała tytuł HIT 2005 za wysoki poziom jakościowy usług i produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem modernizacji firmowej masarni spełniającej wymagania Unii Europejskiej.
Kiełbasa Raduńska

05

czerwiec2005

Kiełbasa Raduńska

Podczas targów Rolno - Przemysłowych, które się odbyły w Lubaniu w dniach 04-05.06.2005 Kiełbasa Raduńska uzyskała tytuł HIT TARGÓW.
Kiełbasa Chłopska

11

maj2005

Kiełbasa Chłopska

Nagroda w konkursie Mercurius Gedanensis w kategorii "Przetwory mięsne" Gdańsk 2005
Miedzynarodowe Targi Turystyczne we Wiedniu

23

styczeń2005

Miedzynarodowe Targi Turystyczne we Wiedniu

W dniach 20-23.01.2005 odbyły się Miedzynarodowe Targi Turystyczne we Wiedniu, w których Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" z Żukowa wraz z przedstawicielami Szymbarka, Kartuz, Przodkowa i Sierakowic stworzyła "kaszubskie stoisko".
Agroliga 2001

01

czerwiec2001

Agroliga 2001