Bar Bistro

BAR BISTRO czynny:

pon. - sb.   od  09:00 do 17:30

niedziela   od 11:00  do 17:30Jeśli nie wiesz, czego chcesz, zadzwoń do nas - możemy dostosować menu na każdą okazję zarówno w lokalu jak i cateringu

BAR BISTRO

Bar bistro to idealne miejsce na każdą okazję ? sala spełnia warunki zorganizowania przyjęcia do 50 osób! Do dyspozycji parking na około 60 samochodów.  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego menu i opłaty dostosowanej do wielkości zamówienia.

Nasze standardowe pozycje obejmują kompletne menu na przyjęcia, uroczyste kolacje, obiady, śniadania i stypy.  Na Państwa przyjęcia, wnosimy smaczną wypróbowaną kuchnię, ciasta domowe na naturalnych produktach. Możemy dostosować menu do indywidualnych wymagań.

NAPOJE ALKOHOLOWE

BAR BISTRO-Profesjonalny Catering jest w pełni licencjonowany i posiada koncesje na sprzedaż  alkoholi z trzech kategorii wódka, wino, piwo. Rodzaje alkoholu w pełni dostosowujemy do wymagań klientów.


Catering dla firm

Obsługujemy podmioty gospodarcze prawnie zobowiązane do zapewnienia swoim pracownikom posiłków regeneracyjnych : firmy budowlane, stocznie

Kontakt w sprawie cateringu 505 984 461