Piekarnia


Kierownik zakładu: Bogusław Galiński

ul. 3 Maja 13a
83-330 Żukowo
tel. 58-681-85-21
fax 58-685-92-70

piekarnia@gs-zukowo.pl

Wysoką jakość pieczywa gwarantują doświadczeni piekarze oraz mąki pochodzące z Gdańskich Młynów.

Dostawy odbywają się transportem piekarni w uzgodnionych obustronnie godzinach. Istnieje możliwość dowozu pieczywa ("ciepłego chleba") w godzinach południowych.

Przy dużych zakupach udzielamy rabatu.
Piekarnia Swięto Chleba

28

lipiec2020

Piekarnia Swięto Chleba

"W niedzielę 26 lipca 2020r odbyło się Gdańsku jubileuszowe XXV Święto Chleba - święto piekarzy i cukierników. Z tej okazji Kierownik naszej Piekarni Bogusław Galiński odebrał Podziękowanie dla Spółdzielni za wieloletnią współpracę i aktywny udział w Święcie Chleba. Wszystkim - i naszym piekarzom życzymy sukcesów, zdrowia i oby nigdy nie zabrakło surowca do wypieków."
Szanowni Smakosze Wyrobów Żukowskich!

17

maj2016

Szanowni Smakosze Wyrobów Żukowskich!

Pragniemy oficjalnie poinformować, że po okresie prób wypiekowych, produkujemy i rozwijamy dostawydo sieci delikatesowych i dobrych sklepów spożywczych CHLEBA ŚW. ANTONIEGO. Jest to ciemny żytni chleb wyprowadzony (przygotowanie ciasta) bez dodatku mąki pszennej i drożdży. Zawiera poza mąką żytnią, wodą i solą, ziarna i nasiona: słonecznika, owsa, sezamu, lnu, kaszy gryczanej i soji. I uwaga! Ciemny kolor nie jest nadawany przez dodawanie karmelu czy innych syntetycznych substancji, ale przez prażenie mąki. Zapraszamy i życzymy smacznego!