Zarząd Rzemiosła Polskiego

31

maj2022

Zarząd Rzemiosła Polskiego

Miło nam poinformować Państwa o nadaniu przez Zarząd Rzemiosła Polskiego kierownikowi masarni Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska''  w Żukowie - Panu Tadeuszowi Pupaczowi - najwyższego wyróżnienia Odznaki Honorowej ,,SZABLI KILIŃSKIEGO''. Odznakę i Szablę przekazano 27 maja 2022 r. podczas Pomorskiej Gali Rzemiosła. GRATULUJEMY MISTRZU TADEUSZU !!!
PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

20

maj2022

PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Z radością informujemy Państwa  o uzyskaniu tytułów ?PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI? dla: Szynki Rzeźnika Jak Dawniej, Polskiej Pieczonej i Zylcu Domowego. Te wyróżnienia zostały nadane w Konkursie pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie. Dyplom uznania Produkty Najwyższej Jakości z rąk Ministra Kułakowskiego odebrał kierownik masarni Tadeusz Pupacz.
Westa-Modułowe elementy

09

maj2022

Westa-Modułowe elementy

Ozdobne ,lekko zaokrąglone listwy mdf to znak rozpoznawczy kolekcji GOL. Modułowe elementy systemu dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni i pozwolą na urządzenie praktycznego wnętrza. Oszczędna stylistyka i ciepłe naturalne kolory wprowadzą do salonu spokój i harmonie.