Dyplom "Produkt Najyższej Jakości"

02

grudzień2016

Dyplom "Produkt Najyższej Jakości"

Pragniemy poinformować, że w dn. 01.12.2016 r. odebraliśmy Dyplom "Produkt Najyższej Jakości" w Konkursie pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jesień 2016 za Pasztet Żukowskii Kiełbasę Geesowską Cienką Kruchą. Dyplom odbierali: wiceprezes Jerzy Blok i kierownik masarni Tadeusz Pupacz.
,,IRYDOWY HIT 2015'' la Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska'' w Żukowie.

10

lipiec2015

,,IRYDOWY HIT 2015'' la Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska'' w Żukowie.

Na pięknym zamku w Gniewie 23 czerwca 2015 r. wystrzałem z armaty i rozbrzmieniem fanfar rozpoczęto galę wręczenia laureatom aktów nadania i statuetek Konkursu Gospodarczo-Samorządowego HIT Pomorza 2015 . Za modelowe zarządzanie Gminną Spółdzielnią ?Samopomoc Chłopska? w Żukowie, budowanie silnej pozycji w branży piekarniczej i masarskiej oraz działania w oparciu o zasady etyki w biznesie - Iry...dowy HIT 2015 z aktem nadania odebrali Mieczysław Woźniak ? prezes żukowskiej spółdzielni i Jerzy Blok ? wiceprezes. Spółdzielcy z Żukowa są wielokrotnym laureatem tego konkursu, który ocenia firmy, urzędy, instytucje i stowarzyszenia od 20 lat. Organizatorem, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, jest Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów przy wsparciu Starostów Województwa Pomorskiego i Związku Gmin Pomorskich, których przedstawiciele wchodzą w skład kapituły wizytującej i oceniającej zgłoszone podmioty. Spółdzielnia, dzięki wprowadzaniu nowoczesnych metody zarządzania i wykorzystania doświadczenia i pomysłowości pracowników jest stabilnym gospodarczo i ekonomicznie podmiotem gospodarczym. Współpracując z producentami rolnymi Gminy Żukowo i gmin ościennych wykorzystuje możliwości rynkowe i konsekwentnie w sposób zrównoważony rozwija swoje możliwości w przetwórstwie mięsnym i produkcji pieczywa. Te cechy i efekty dostrzegli członkowie Kapituły przyznając ten tytuł.
PIERWSZY DLA FIRMY Z POMORZA

30

czerwiec2015

PIERWSZY DLA FIRMY Z POMORZA

Certyfikat Systemu "Jakość Tradycja". W dn 23 czerwca 2015 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie certyfikat wręczyli nam Izabella Byszewska - Prezes Zarządu i Jan Lisicki - Przewodniczący Rady z Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie. System "JAKOŚĆ TRADYCJA" wyróżnia produkty żywnościowe wysokiej jakości. Znak "Jakość Tradycja" jest znakiem zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym z numerem Z-307821 i chroniony zgodnie z prawem własności przemysłowej jako znak wspólny gwarancyjny. Do systemu są przyjmowane wyłącznie produkty wysokiej jakości wynikającej z ich tradycyjnego charakteru, posiadające szczególną jakość i reputację. Zapraszamy po wyróżniony Chleb do trójmiejskich sklepów ?Piotr i Paweł?, ?Alma? , ?E.Leclerc? i innych dobrych sklepów Trójmiasta i regionu oraz do wszystkich sklepów Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żukowie.
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI

15

maj2015

CERTYFIKAT ZGODNOŚCI

CHLEB ŻYTNI TRADYCYJNY  otrzymał Certyfikat zgodności procesu produkcji i produktu w programie "JAKOŚĆ I TRADYCJA" z wymaganiami zarejestrowanej specyfikacji na podstawie wniosku złożonego do Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, która zgodnie z decyzją Urzędu Patentowego RP Nr Z-307921 z dnia 9 października 2006 roku uzyskała prawo ochronne na wspólny znak "Jakość i Tradycja". THE DECLARED OPERATOR HAS SUBMITTED HIS ACTIVITIES UNDER CONTROL AND MEETS THE REQUIREMENTS LAID DOWN IN PRODUCT SPECIFICATION REGISTERED IN POLISCH HIGH QUALITY FOOD PROGRAM "JAKOŚĆ TRADYCJA".