,,IRYDOWY HIT 2015'' dla Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska'' w Żukowie.

10

lipiec2015

,,IRYDOWY HIT 2015'' dla Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska'' w Żukowie.

Na pięknym zamku w Gniewie 23 czerwca 2015 r. wystrzałem z armaty i rozbrzmieniem fanfar rozpoczęto galę wręczenia laureatom aktów nadania i statuetek Konkursu Gospodarczo-Samorządowego HIT Pomorza 2015 . Za modelowe zarządzanie Gminną Spółdzielnią ,,Samopomoc Chłopska'' w Żukowie, budowanie silnej pozycji w branży piekarniczej i masarskiej oraz działania w oparciu o zasady etyki w biznesie - Iry...dowy HIT 2015 z aktem nadania odebrali Mieczysław Woźniak - prezes żukowskiej spółdzielni i Jerzy Blok - wiceprezes. Spółdzielcy z Żukowa są wielokrotnym laureatem tego konkursu, który ocenia firmy, urzędy, instytucje i stowarzyszenia od 20 lat. Organizatorem, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, jest Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów przy wsparciu Starostów Województwa Pomorskiego i Związku Gmin Pomorskich, których przedstawiciele wchodzą w skład kapituły wizytującej i oceniającej zgłoszone podmioty. Spółdzielnia, dzięki wprowadzaniu nowoczesnych metody zarządzania i wykorzystania doświadczenia i pomysłowości pracowników jest stabilnym gospodarczo i ekonomicznie podmiotem gospodarczym. Współpracując z producentami rolnymi Gminy Żukowo i gmin ościennych wykorzystuje możliwości rynkowe i konsekwentnie w sposób zrównoważony rozwija swoje możliwości w przetwórstwie mięsnym i produkcji pieczywa. Te cechy i efekty dostrzegli członkowie Kapituły przyznając ten tytuł.
PIERWSZY DLA FIRMY Z POMORZA

30

czerwiec2015

PIERWSZY DLA FIRMY Z POMORZA

Certyfikat Systemu "Jakość Tradycja". W dn 23 czerwca 2015 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie certyfikat wręczyli nam Izabella Byszewska - Prezes Zarządu i Jan Lisicki - Przewodniczący Rady z Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie. System "JAKOŚĆ TRADYCJA" wyróżnia produkty żywnościowe wysokiej jakości. Znak "Jakość Tradycja" jest znakiem zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym z numerem Z-307821 i chroniony zgodnie z prawem własności przemysłowej jako znak wspólny gwarancyjny. Do systemu są przyjmowane wyłącznie produkty wysokiej jakości wynikającej z ich tradycyjnego charakteru, posiadające szczególną jakość i reputację. Zapraszamy po wyróżniony Chleb do trójmiejskich sklepów ?Piotr i Paweł?, ?Alma? , ?E.Leclerc? i innych dobrych sklepów Trójmiasta i regionu oraz do wszystkich sklepów Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żukowie.
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI

15

maj2015

CERTYFIKAT ZGODNOŚCI

CHLEB ŻYTNI TRADYCYJNY  otrzymał Certyfikat zgodności procesu produkcji i produktu w programie "JAKOŚĆ I TRADYCJA" z wymaganiami zarejestrowanej specyfikacji na podstawie wniosku złożonego do Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, która zgodnie z decyzją Urzędu Patentowego RP Nr Z-307921 z dnia 9 października 2006 roku uzyskała prawo ochronne na wspólny znak "Jakość i Tradycja". THE DECLARED OPERATOR HAS SUBMITTED HIS ACTIVITIES UNDER CONTROL AND MEETS THE REQUIREMENTS LAID DOWN IN PRODUCT SPECIFICATION REGISTERED IN POLISCH HIGH QUALITY FOOD PROGRAM "JAKOŚĆ TRADYCJA".
CERTYFIKAT ISO

04

marzec2015

CERTYFIKAT ISO

24 listopada 2014r. Polski Rejestr Statków nadał..........